Pracownia

ABC Pracownia Projektowa powstała na bazie ponad 20 letniego doświadczenia naszego zespołu projektowego jako wydzielona jednostka projektowa z biura projektów ABN-ARTE Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu projektowego obejmuje szerokie spektrum od projektów budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego po budownictwo użyteczności publicznej i inne. Portfolio naszych projektów i realizacji znajdziecie Państwo na stronie www.abn-arte.pl

W związku z coraz większym zainteresowaniem ekologią i problematyką energooszczędności postanowiliśmy stworzyć nową jednostkę projektową, która zajmuje się wyłącznie problematyką budownictwa energooszczędnego.

Głównym celem działalności jest projektowanie jednorodzinnego budownictwa energooszczędnego, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa zrównoważonego i pasywnego.

Naszymi projektami pragniemy udowodnić, że taki rodzaj budownictwa jednorodzinnego pomimo wielu ograniczeń wynikających z warunków technologicznych może być atrakcyjny zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym.

Jednym z zadań, które postawiliśmy przed sobą jest szerokie propagowanie budownictwa proekologicznego. Ten cel pragniemy realizować głównie poprzez łatwy i powszechny dostęp do typowych projektów spełniających wszystkie warunki stawiane budynkom energooszczędnym.

W tym celu została stworzona nasza strona jako platforma sprzedaży tego typu projektów.

Nasze projekty są opracowywane już na etapie koncepcji z uwzględnieniem wszystkich koniecznych warunków jakie musi spełniać jednorodzinny dom energooszczędny. Dokumentacja projektowa może zostać zakupiona wraz z opracowaniami technologicznymi jakie powinien spełniać dom o wysokiej sprawności energetycznej.

Mamy nadzieję, że przyjęta przez naszą pracownię filozofia działania wzbudzi Państwa zainteresowanie i w skuteczny sposób przyczyni się do rozwoju jednorodzinnego budownictwa proekologicznego.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Główny Projektant - mgr inż. arch. Aleksander Nosiła

wraz zespołem ABC Pracownia Projektowa.

 

Biuro adaptacji (formularz zmian)


OPIS ZMIAN

TWOJE DANE